..."A jeśli jesteś jednym z tych, którzy przypadkowo natknęli się na tę stronę w światowym internecie – Wniebowstąpieni Mistrzowie mają dla ciebie niespodziankę: zgodnie z prawem kosmosu – nic nie jest przypadkiem w życiu wcielonej jednostki. Zatem, skoro już tu jesteś, na tej stronie – może nauki Mistrzów zaprawdę zaadresowane są do ciebie".
tsl.org

                


„(…)Chwila obecna musi zostać wykorzystana jako kielich duchowej sposobności. Życiem należy się cieszyć, dążąc do najwyższych celów, oddawać mu cześć przez uwielbienie chwalebnych zasad i nagradzać, służąc mu bezinteresownie. Umiłowana ludzkości, moc przemiany posiada w sobie każdy człowiek. Odnajdź tę moc, ceń ją ponad wszelkie ograniczenia i obserwuj, jak alchemia Ja rozrasta się!
Przeobraźcie kłamstwa zacienionej substancji, które powstrzymują waszego ducha od wzlotu wzwyż. Pojmijcie, że ludzkie ograniczenia są tylko zjawami, które paradują na scenie śmiertelnego bytu jedynie po to, by zostały złożone na wieczny spoczynek ręką wiekuistej Rzeczywistości.
Każdy człowiek musi zastanowić się nad wyborem i wybrać albo wolność, albo okowy, gdy zagłębia się w chemię swego obecnego stanu, wyostrza go w zwierciadle prawdy i postanawia potem zmienić każdą nieszlachetność, wytapiając w tyglu godziny ten święty postęp, który zrodzony jest z dostrzegania wieczności.(…)”
                Saint Germain O Alchemii wyd. Centrum rozdział 5 str. 26

   Roznieć więc dzisiaj fioletowy płomień w swoim życiu, chwyć za rękę Ducha Świętego i pozwól mu poprowadzić się najkrótszą drogą ku Wiecznej Szczęśliwości zwanej Wolnością i daj sobie szansę poczuć, jak jej skrzydła unoszą cię do tego najświętszego Celu, prowadząc cię drogą wydeptaną i oświetlaną przez Wniebowstąpionych Mistrzów, do których grona ma szansę i prawo dołączyć każdy z nas.
Kontakt: Aleksander I Dias          Kontakt w Polsce: Maria MuszerCopyright © 2013, 2017 Summit Publications, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Liczniki darmowe