Perły

Perły Mądrości

publikowane przez The Summit Lighthouse


vol. 35 nr 5 Umiłowana Durga 2 lutego 1992


Oczarowanie Boską Miłością
V

Moc konfrontacji

"Jak nastąpi ożywienie?"

Kto jest zdecydowany dokonać zmiany?


Ogniu Śiwy, zstąp!

Ogniu Śiwy, zstąp!

Ogniu Śiwy, zstąp!

JAM JEST Durga! JAM JEST w materii tego ciała. Płonę Światłem Boskiej Matki i przyszłam, by wraz z zastępami Boskiej Matki włączyć się do tej pracy (1). Bowiem gdy wymawiacie imię Śiwy, JAM JEST tam!

[29-sekundowa owacja na stojąco]

Jest to chwila - zważcie to dobrze (2) - w której Boska Matka i jej legiony przystępują do Zwycięskiej Bitwy.

[19-sekundowa owacja na stojąco]

Fałszywa hierarchia Boskiej Matki uszykowana wraz ze swymi oddziałami, występuje przeciw Wielkiemu Białemu Braterstwu i przeciw ludziom Światła na ziemi. Ta fałszywa hierarchia dająca moc czerwonemu smokowi, bestii i wszystkim oddziałom istot upadłych, staje dziś naprzeciw Boskiej Matki i jej zastępów. I wy jesteście członkami tych zastępów!

Czelo świętego ognia, JAM JEST Durga i przyszłam potwierdzić mą reputację!

[11-sekundowa owacja na stojąco]

Oto, JAM JEST. Oto JAM JEST. Oto JAM JEST. Oto, JAM JEST. JAM JEST w pełni mocy Rubinowego Promienia Pana Śiwy! Pan Śiwa we mnie i ja w nim: to jest moc konfrontacji.

Ustawiamy was teraz, tych, którzy zechcieli wejść w skład owych zastępów w niebie i na ziemi, i w całym kosmosie. Ustawiamy was w samym świetle Rubinowego Promienia. A dzięki mocy Buddów Rubinowego Promienia i Pięciu Dhjani Buddów tworzy się potężna sieć światła od serca Kryszny do samego serca ziemi, do samego środka każdej gwiazdy i sfery planetarnego domu.

Oto, nadchodzimy! Nadchodzimy, by pokonać tego smoka nie tylko na ziemi, lecz i wszędzie w kosmosie Materialnym, gdzie ludzie Światła postawili swą stopę na gruncie fizycznego wszechświata i zawołali Śiwa!


[Zebrani powtarzają z Durgą klaszcząc w dłonie]

Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa!

Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa!

Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa! Śiwa!


Zatem JAM JEST przejawem tego Śiwy! JAM JEST tą Śakti! A w wirującej mocy świętego ognia Śiwa jest Durgą, Durga jest Śiwą i nie ma podziału w naszych członkach.

Wejdźcie zatem w tę wirującą sferę! Niech moc tej sfery Światła ustawi was. Stańcie się częścią naszego Wielkiego Ciała Przyczynowego i poznajcie działanie, działanie, działanie Śakti Boga w was! I wiedzcie, że ten kosmiczny taniec przydepcze istoty upadłe i zwycięzcy będą wiązać.

Dlatego potrzebujemy waszych wezwań o pokonanie fałszywej hierarchii Boskiej Matki - wtedy zobaczycie moc podnoszącej się Bogini Kundalini. Zobaczycie moc świętego ognia w was! Doznacie wyzwolenia i gdy tylko go doznacie, zrozumiecie, jak fałszywa hierarchia Boskiej Matki wszędzie prześladowała ludzi Bożych przez eony.

Teraz Śiwa bierze was w jedną z rąk i zanosi na Górę Kailasa, do samego domu Parwati.

JAM JEST KTÓRY JAM JEST. JAM JEST w sercu ziemi i korzystam z okazji, dopóki na ziemi są oddani uczniowie, by wejść do świątyni tych, którzy przygotowali mi miejsce. Proszę, byście mnie zaprosili, jeśli macie odwagę, bym teraz weszła do waszej świątyni, umiłowani, ponieważ ostrzegam was zawczasu, że nie będziecie już tacy jak przedtem!


[Zebrani wołają do Durgi.]

Patrzcie! Wiążę demona użalania się nad sobą! Patrzcie! Wiążę demona nie-ja! Patrzcie! Przeszywam strażnika progu mocą Rubinowego Promienia!

Cóż, w mgnieniu oka Bożego możecie doświadczyć rozpuszczenia mocą ognia Rubinowego Promienia - który jest wszechmocą Bożej miłości - jakiegokolwiek stanu świadomości, potrzeby lub niedostatku, niewiedzy czy pięciu trucizn (3). Wszystko to może się stać natychmiast! Jest to kwestią mocy i szybkości umysłu, wiary serca, absolutnego pragnienia Boga, Boga i jeszcze raz Boga aż do punktu nasycenia, w którym stajecie się Bogami w przejawieniu.

Patrzcie, JAM JEST tą, która przychodzi i toruje drogę w kosmosie Materialnym tym wszystkim duszom Światłości, które muszą się wcielić (wiele z nich przez was), by mogły osiągnąć świadomość Kryszny, świadomość Sanat Kumary, Gautamy Buddy, Pana Maitrei, Jezusa Chrystusa, Kuthumiego i każdego innego przejawu Boga.

Patrzcie, nadchodzą! Patrzcie, zstępują! Ja pierwsza zstąpiłam w wasze świątynie, ojcowie, matki, synowie i córki Boga, żebyście raz jeszcze mogli radować się wydawaniem na świat dusz i obdarzaniem ich ciałem, umysłem i sercem, które mają srogość Śiwy i Durgi - srogość wytrwania aż ostatni demon zostanie związany i albo nawróci się na Pana, albo zostanie strawiony przez święty ogień swego zaprzeczenia tego Pana!

Niech tak będzie. Niech światy zostaną strawione! Niech światy zostaną strawione! Niech światy zostaną strawione przez płonący płomień, który nie zgaśnie!

JAM JEST tym płomieniem!

Czy jesteście dziś tym płomieniem? [,,Tak!”]

Dobrze, umiłowani. Dobrze. Dobrze. Pracujcie! Nie pozwólcie, by te ciała znów zapadły w letarg. Niech staną się ciałami boskich joginów i jogiń!

Tak, niech wasze ciała będą inkarnacją tego Słowa!

Oto, JAM JEST tym Słowem! I możecie zobaczyć, co ja potrafię uczynić dzięki tej świątyni. Więc zobaczcie, co mogę uczynić przez was. Wypróbujcie mnie, a ja wypróbuję was! Wypróbujcie mnie, a ja wypróbuję was i zobaczymy czyja ręka będzie na wierzchu.

Tak, umiłowani, przyszłam. Ruszcie się! Pobudźcie swoje dzieci. Poruszcie ludzi w tym kraju! Ponieważ ogień Śiwy musi przejawić się w obronie duchowej, która nie zawiedzie, w fizycznym przygotowaniu, które spełni swe zadanie.

Albowiem w miarę jak intensyfikujecie Światło, nadchodzi Maara i jego zastępy, nadchodzą siły Ciemności. I wpadną w płomień i zostaną strawione, strawione, strawione - albo doznają ponownego spolaryzowania istoty i przywrócenia jej Panu.

Będą mieli wolną wolę do końca, umiłowani, lecz ta osobowość Bóstwa przejawi się nie zatrzymana przez nikogo i zostanie to zrobione! A ci, którzy byli prześladowani długie tysiące lat, dożyją dnia swego wyzwolenia, a zatem i rozkwitu potężnego lotosu serca.

Ach, umiłowany Padmsambhawa! Ach, umiłowany Padmasambhawa. Ten, którego kochamy za to, że wkroczył w wieki i podniósł niektóre córki Boże i synów Bożych!

Tak, jest on bardzo blisko was i tej Wysłanniczki. Nie odrzucajcie zatem jego mantry. Powiem ją teraz z wami.

[Zebrani mówią z Durgą Złotą Mantrę]

Om Ah Hum Vajra Guru Padma Siddhi Hum

Om Ah Hum Vajra Guru Padma Siddhi Hum

Om Ah Hum Vajra Guru Padma Siddhi Hum

Om Ah Hum Vajra Guru Padma Siddhi Hum

To wasz klucz na tym poziomie służby otwierający serca wszystkich tych Buddów i Bodhisattwów aż do Wielkiego Słońca Centralnego, aż do serca Bóstwa. To wasz klucz na tym poziomie: stąd pełnomocnictwo udzielone Wysłanniczce i jej płaszcz Guru nadany przez Padmasambhawę (4). Potraktujcie to poważnie, umiłowani. Wiedzcie, że to wasze entrée na dwory tych wielu istot, którym nie dorównujecie poziomem mistrzostwa, a jednak dzięki wstawiennictwu Padmasambhawy możecie z nimi zasiąść i spożyć wieczerzę.

Usiądźcie teraz, gdyż intensyfikuję ogień Rubinowego Promienia na ziemi.

Tej ziemi należy się oczyszczenie i wiele duchów z odległej przeszłości jest teraz rozpuszczanych z powodu mego przyjścia. Przyszłam w fizycznym ciele Wysłanniczki. Przyszłam w fizycznych ciałach obecnych tu czelów. I ukazuję chwałę Boga. Przejawiam ogień wzmagający się, by pochłonąć niemożność i wszelkie toksyny, które nie należą do waszej istoty.

Mocy Rubinowego Promienia! Mocy Rubinowego Promienia! Mocy Rubinowego Promienia! Mądrości Rubinowego Promienia! Mądrości Rubinowego Promienia! Mądrości Rubinowego Promienia! Miłości Rubinowego Płomienia! Miłości Rubinowego Płomienia! Miłości Rubinowego Płomienia! Jaśniej! Czystości Chrystusa Kosmicznego, kosmiczna Boska czystości Rubinowego Promienia Boskiej Matki, jaśniej!

Odpowiadając zatem dziś na wołania sług Bożych, niech ten smok zostanie związany! Niech bestia zostanie związana! Niech plany astralne zostaną oczyszczone! Niech ciała pragnieniowe całej rasy ludzi Światła w całym tym kosmosie zostaną oczyszczone!

JAM JEST tą, która uwalnia płomień! JAM JEST tą, która uwalnia płomień! Wy zatem schwyćcie miecze i wyzwólcie dziś wasze płomienie, umiłowani! Wiedzcie, że ja, tak jak i wszyscy aniołowie i potężne istoty Boże, które są ze mną, uderzymy przez was!

JAM JEST KTÓRY JAM JEST Śiwa!

JAM JEST KTÓRY JAM JEST Śiwa!

JAM JEST KTÓRY JAM JEST Śiwa!

JAM JEST intensyfikacją Boskiego Płomienia w waszym sercu i wzmacniam fizyczne serce, eteryczny kielich, czakrę, troisty płomień. Wzmacniam wasze świątynie i wy powinniście wzmocnić je sami harmonizując się w końcu z prawdziwym nektarem Bożym i równowagą sił kosmicznych. Tak, niech kosmiczne siły yin i yang zastaną was przygotowanych w każdej komórce i atomie waszej istoty, umiłowani! Niech tak będzie.

Weźcie sami (5) tę dumę w ciele, która nie jest dumą istot upadłych, lecz płomieniem kosmicznego honoru, dzięki któremu nie będziecie sądzić, że nie jesteście przejawem obrazu i podobieństwa waszego Świętego Chrystusowego Ja, dzięki któremu jesteście zdecydowani przemierzać tę ziemię jako Bogowie w przejawieniu - i ustanówcie przykład.

Kto pokaże drogę?

Kto będzie nieść wzór?

Kto pokaże matrycę?

Kto będzie rodzić synów i córki Boże?

Kto tutaj jest zdecydowany zmienić Śmierć w Życie?

Uderzam w potężny dzwon Durgi!

Przemierzam dziś kosmos!

Kto jest zdecydowany dokonać zmiany?

Kto pragnie ciała wiecznego Życia?

Kto jest zdecydowany zrezygnować ze Śmierci?

Nie słyszę odpowiedzi!

Mam odejść?

[Zebrani wołają do Durgi]

Zajaśniej teraz pełnio mocy Światła Bożego w was! Niech wasze słowo zostanie zapisane! Niech zostanie zapisane w ogniu, w szkle, wodzie i powietrzu. Niech zostanie zapisane w piasku i w molekułach waszej istoty, umiłowani.

Więc pójdę! I wiem, że poza tym miejscem i błogosławionymi wspólnotami Pana na ziemi, niewielu jest takich, którzy są zdecydowani dokonać zmiany. Albowiem już są martwi i dlatego nie mogą odpowiedzieć, choć poruszają się jeszcze w swych ziemskich ciałach.

Błogosławione serca, musi nastąpić ożywienie.

Jak może nastąpić ożywienie, jeśli nie nastąpi ono w Ciele Bożym? Jak nastąpi ożywienie?

JAM JEST tą, która rwie na strzępy, gdy mówię do was, demony, które próbują atakować was i Boską Matkę we wcieleniu. Błogosławione serca Światłości, rozumiecie więc potrzebę bycia wszystkim w działaniu, stale i ciągle.

Tak, umiłowani, uczę was, także na waszych oczach, jak używać tego potężnego miecza, jak ścinać te demony, jak rozumieć, że substancja, z której są uczynione musi powrócić do Wielkiego Słońca Centralnego i zostać ponownie naznaczona i spolaryzowana, aby wielcy kosmiczni Boscy Kochankowie mogli raz jeszcze wysłać te stworzenia, które będą się nadawać na mieszkania dla PANA Boga, dla Śiwy, dla Durgi.

Wiedzcie zatem, umiłowani, że gdy wymachuję tym mieczem Rubinowego Promienia, jego działanie rozciąga się na fizyczny wszechświat. Nic nie może zatrzymać działania tego potężnego miecza ani płomienia serca działania Rubinowego Promienia. Zatem, wzmacniajcie się, by działać ze mną (6).

Nie chcielibyście być małymi Durgami na ziemi, umiłowani? [,,Tak!”]

Czy będziecie nimi dla mnie?

Powiadam, Śiwa was potrzebuje! Śiwa was potrzebuje! Śiwa was potrzebuje, a ja mogę podzielić się miliard razy miliard razy umieszczając swą Elektronową Obecność nad wami.

Nigdy nie przejmujcie się popularnością. Popularność, umiłowani! Dla fałszywej hierarchii i demonów jestem najbardziej niepopularną osobą w całym kosmosie. I mogę powiedzieć wam, że jestem z tego powodu dumna!

[39-sekundowa owacja na stojąco]

Błogosławieni, oko Śiwy spoczywa na was! A ja przyszłam, byście już dłużej się mnie nie bali. Albowiem mimo srogości, którą JAM JEST, i przerażających cech, jakie demonstruję, mogę zapewnić was, że ci, którzy nie mają strachu w sobie, nie powinni się mnie bać. Albowiem JAM JEST największą obrończynią waszej istoty, jaka kiedykolwiek była i przychodzę z potężną furią mocy Ducha Bożego.

Przychodzę umiłowani, jako coś więcej niż hinduska bogini. JAM JEST boginią w prawdziwym sensie tego słowa, inkarnacją Boskiej Matki mającą spełnić szczególną rolę. JAM JEST też Parwati: JAM JEST też oddaną żoną. JAM JEST wszystkimi rzeczami, umiłowani, gdyż, jak wiecie, Boska Matka ma wiele form.

Lecz chciałabym powiedzieć wam, że ci, którzy boją się mnie wzywać, wołać mnie, są z pewnością pozbawieni wspaniałej szansy dokonywania egzorcyzmów, w co angażuję się razem z Potężną Astreą, z potężną Kali a nawet Saraswati, Lakszmi i tymi wszystkimi, którzy są, w jakiejś formie, przejawami Boskiej Matki, wliczając w to was.

Dowiedzcie się zatem, umiłowani, że spotkać się ze mną i moją srogością oznacza zostać uwolnionym na zawsze od wszelkich demonów i istot nieczystych. A to spotkanie musi się odbywać codziennie w waszym życiu, umiłowani, tak, codziennie w waszym życiu. Albowiem istnieją niezliczone miliardy duchów nieczystych i demonów wszelkiego autoramentu, które nękają młodzież.

Wzywam was, byście zostali ojcami i matkami młodzieży świata, byście poszli ją ratować, byście udzielili mandatu prawdziwej edukacji, mandatu "Życia rodzącego Życie" i ścięli dzięki mocy miecza Rubinowego Promienia te demony, które działają za pośrednictwem tych, którzy popełniają niewybaczalną zbrodnię aborcji dziecka w łonie. Błogosławione serca, jeśli chcecie zobaczyć mój gniew, zobaczycie go, gdy spadnie na tych, którzy są w ten proces zaangażowani posługując się nożem czy jakimkolwiek innym środkiem.

Błogosławione serca, wołajcie, a zobaczycie, jak ta cała masakra zostanie powstrzymana. Niech nie zabraknie nam oddania. Niech nie zabraknie zapału!

A kiedy myślicie, by nie przyjść na ten dwór, by dekretować, to pomyślcie o mnie. Bowiem kiedy wołacie, JAM JEST tam, umieszczam moją Obecność nad wami, kręcę mieczem! Mogę rozproszyć każdą wątpliwość, strach czy udrękę. Mogę pomóc wam dziś stać się tymi, kim naprawdę jesteście i zacząć przyswajać sobie ten proces mocą waszego Chrystusostwa. Tak mogę przyspieszyć w was cykle nieśmiertelnego życia, umiłowani!

I wierzcie mi, ja się nie chwalę. Uwalniam! Uwalniam! Uwalniam! Uwalniam! Uwalniam! Uwalniam! Uwalniam! Uwalniam! od tego, od czego powiem, że uwalniam!

JAM JEST także w sercu każdego Wniebowstąpionego Mistrza i Istoty Kosmicznej. JAM JEST tam, bowiem Płomień Matki jest w każdym sercu a JAM JEST w sercu Płomienia Matki. Śiwa jest w sercu każdej Wniebowstąpionej i Kosmicznej Istoty i JAM JEST w sercu Śiwy. Jak więc widzicie, nigdzie nie możecie się przede mną ukryć; albowiem JAM JEST wewnątrz was, JAM JEST na zewnątrz was i JAM JEST wszędzie!

Dlatego niech się zacznie wirowy taniec potężnych legionów, które przybyły ze mną, gdyż wirowanie potężnego ognia Śiwy i Durgi i wszystkich zastępów PAŃSKICH już się rozpoczęło. Dlatego fałszywe hierarchie ponoszą druzgocącą klęskę!

A jest to największa, najradośniejsza bitwa, o jakiej tylko mogę wam opowiedzieć, umiłowani. Szczęśliwi jesteście, że przyłączyliście się do niej, umiłowani.

Tak więc JAM JEST z Centralnego Słońca! JAM JEST z największej głębi Śmierci i Piekła! Nie ma takiego miejsca, którego nie odwiedzam, bo JAM JEST nieustraszonością i płomieniem nieustraszoności!

JAM JEST tą Durgą! JAM JEST tą Durgą! JAM JEST tą Durgą! JAM JEST tą Durgą!

Wypróbujcie mnie, umiłowani! Zobaczycie taką eksplozję Światła, taki przyrost zharmonizowania w waszej świadomości, że będziecie się dziwić, dlaczego nie zaczęliście wołać do mnie milion lat temu. Tak, na niektórych czekałam aż tyle!

Więc jesteście tutaj! Dlatego gratuluję wam! I odciskam na waszym trzecim oku mój wizerunek, abyście nie zapomnieli! Gdyż nie myślcie, że na pewno będę tutaj za milion lat, by znów was ratować, umiłowani.

Zatem, weźcie mnie lub zostawcie!

[43-sekundowa owacja na stojąco]
„The Summit Lighthouse oblewa cały świat swym blaskiem, który przejawia się jako Perły Mądrości.“

Niniejsze dyktando umiłowanej Durgi zostało wygłoszone przez Wysłanniczkę Wielkiego Białego Braterstwa, Elizabeth Clare Prophet, w wigilię Nowego Roku, 31 grudnia 1991, w czasie 6-dniowej konferencji The Rapture of Divine Love, która odbyła się w Royal Teton Ranch, Park County, Montana, USA. Przed dyktandem Durgi, Wysłanniczka poprowadziła kongregację w śpiewaniu religijnych pieśni, inwokowaniu fioletowego płomienia i bhadżanów do Pana Śiwy i Boskiej Matki. To wspaniałe, ogniste dyktando Durgi zostało wygłoszone ex cathedra. W dyktandzie ex cathedra Mistrz całkowicie zajmuje ciało Wysłanniczki i nie ma między nimi separacji. Mistrz dosłownie używa ust i strun głosowych Wysłanniczki, by przekazać swoje posłanie. Mówić ex cathedra (łac., dosłownie "z tronu lub krzesła") oznacza mówić "z ust Bożych". W kościele rzymsko-katolickim wypowiedzi papieża ex cathedra uznawane są za nieomylne. (1) Zob. Pearls of Wisdom, vol.35, nr 3,4. (2) 14:57 czasu lokalnego. (3) Pięć trucizn. Buddyzm tybetański uczy o "pięciu truciznach", które są najwyższym zagrożeniem dla duchowego postępu duszy. Możne je usunąć posługując się mądrościami Pięciu Dhjani Buddów, którzy mają antidotum na każdą truciznę: Niewiedza, leczona przez Wszechogarniającą Mądrość Dharmakai buddy Wairoczany. Złość, nienawiść i tworzenie w nienawiści leczone przez Lustrzaną Mądrość Akszobhi. Duchowa, intelektualna i ludzka duma leczone przez Mądrość Równości Ratnasambhawy. Namiętności - żądza, zawiść, chciwość i wyuzdanie - leczone przez Rozróżniającą Mądrość Amitabhy. Zawiść i zazdrość leczone przez Wszystkomogącą Mądrość, Mądrość Doskonałego Działania Amoghasiddhi. Zob. Elizabeth Clare Prophet, 3 lipca 1989, "Teachings of the Budda: The Five Dhyani Buddhas and the Five Poisons", 90-minutowa audiokaseta (6,50$ plus przesyłka,B89096). (4) W dyktandzie 2 lipca 1977 Padmasambhawa nadał płaszcz Guru Wysłanniczce Elizabeth Clare Prophet. Zob. "The Buddha Padma Sambhava: His Mission, His Mantra and His Messenger" in: Pearls of Wisdom (1984), Book I, Introduction, s. 66-73. (5) Durga użyła tu irlandzkiego wyrażenia. (6) Miecz Durgi. Jeśli chcesz, by Durga nauczyła cię, jak posługiwać się jej potężnym mieczem, zamów wideokasetę z jej dyktandem. Ta 130-minutowa kaseta zawiera także dyktanda Saint Germaina, Matki Marii i Maha Czohana (16,95$ plus przesyłka, HP92020, tylko dla Strażników Płomienia). Gotowa do wysyłki po 15 marca 1992.Copyright © for the Polish edition by Church Universal and Triumphant, Inc., 1993.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tytuł oryginału: The Power of Confrontation by Beloved Durga.
Copyright © 1992 by Church Universal and Triumphant, Inc.
All rights reserved.
Drukowane pod auspicjami The Summit Lighthouse.

Copyright © by Church Universal and Triumphant Inc., 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.